erotik shop
Bugun...


Abdurrahman Kurt: Türk-Kürt savaşı çıkarılmak isteniyor
Akil İnsanlar Heyeti'nden Abdurrahman Kurt, "Fitne uyanmıştır. Bütün provokasyonlara rağmen kürt halkı destek vermiyor. Tahrik edip onları birilerinin kucağına itmemek lazım" dedi.

facebook-paylas
Tarih: 08-09-2015 17:16
Abdurrahman Kurt: Türk-Kürt savaşı çıkarılmak isteniyor
+ -

Akil İnsanlar Heyeti üyelerinden eski Ak Parti milletvekili Abdurrahman Kurt, haberiyakala.com'a gittikçe artan saldırıların amacını anlattı.

"Şu anda uluslararası bir savaş var. Olayı bir Türk-Kürt savaşına dönüştürme eğilimi var. Ülkenin batısından ve doğusundan her eğilimin başka bir yerlere hizmet ettiği bilincinde davranmalıyız. Bu süreçte fitne uyanmıştır. Bize düşen kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi, ülkemizin geleceğini, çocuklarımızın geleceğini sıkıntıya sokmayacak şekilde basiretli bir duruşla bu süreci atlatmaktır.Bütün provokasyonlara rağmen Kürt halkı bu eylemlere destek vermemiştir. Buna dikkat etmek lazım. Tahrik edip onları birilerinin kucağına itmemek lazım. Zor zamanlardan geçiyoruz. Ama zor zamanlardan geçen insanlar büyük toplumlar olurlar. Biz büyük toplum olmayı başaracağız inşallah"

 

EKMEKLERİNE YAĞ SÜRÜLMESİN

"Ülkede birçok farklı siyasi düşüncedeki insan, birbirlerinin düşmanı değil siyaseten farklı pozisyondaki demokratik durumun sonucu olduğunun farkına varmalıdır. Düşmanlık değil bir rekabet içinde olduğunun farkında varılmalı ve bu süreç kardeşlik içerisinde geçirilmelidir. Bu bilinçle hareket edilmeli ki yeni dünya düzeni kurmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürmesinler.
Bu haber 1988 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI