erotik shop
Bugun...

"kemalizm" İLE İLGİLİ HABERLER

Kemalizm başarılı oldu mu?
Mustafa Kemal’in adı ile bütünleşmesi Kemalizm’i bir ideoloji olarak irdelemeyi ve bu arada başarılı olup olmadığını sap..
PKK deyince aklımıza ne gelmeli?
Düşünebiliyor musunuz? Yüz yıllık bir zaman ölçeğinde sırf şapka takmadığı için insanları öldüren, kılık kıyafetinden öt..
Yüksekdağ'ın (Kemalizm) Demirtaş'a (Apoizm) getirdiği yasaklar
''Yüzde 2’yi dahi bulamayan Türk solu, kemik yüzde 6-7’ye sahip Kürt solu... Ancak 2500 kadar oya sahip ESP’nin Genel Ba..
Size hangi siğa ile hitap edelim?
“Mars’ta bile Kürdistan’a karşı çıkacağını” söyleyen PKK, hâlâ Kürt gençlerini dağa çıkarıyor. Anadilde eğitim ana sütü ..
Dil, ayet ve put: Kürtçenin Dramı
İşte Kürtçenin son yüz yıllık dramı, Kemalizm tarafından şeytanlaştırılan bir dilin, bir ayetin; bugün uğruna onlarca in..
''Atatürkçülük'' yahut ''Kemalizm''e tam olarak nasıl bakmalıyız?
Diriliş Postası yazarı Hakan Albayrak'ın ''Atatürkçülük ve Kemalizm''i nasıl anlamalıyız başlıklı yazısını yorumsuz akta..
Kurmê Darê ji Dêre
En kaba şekli ile bir itaat kültürü dayatan, Kültleştirilen liderlik etrafında efsunlu bir dünya yaratan Kürt nasyonal s..
AKP'nin aydınları
Nasıl Kemalizm Cumhuriyet’in başından itibaren adım adım kalite düşmesi yaşadıysa, AKP de bu kısa varoluş süresinde kend..
Kürtleri PKK’nın kucağına itmek için onlara dini kullanarak saldırın
Mekke müşrikleri Müslüman olduklarını duydukları köleleri yakaladıklarında onları iyice dövüp sonra da Hubel’in, Lat’ın,..
IŞİD, Kürtler ve AK Parti ilişkisinin aşırı politik hikâyesi
Cumhuriyet tarihi boyunca Kürt hareketlerinin temel ötekisi olan Kemalizm yerini "siyasal İslamcı harekete" yani AK Part..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI