erotik shop
Bugun...

"kurtler" İLE İLGİLİ HABERLER

Kürt siyasetinde iki ana damar ve İstanbul seçimleri
İstanbul seçim süreci, uzun zaman sonra ilk kez HDP/DEM içinde Kürdi/muhafazakar damar ile sol/ kozmopolitan/ feminist a..
''33 yılda 44 cilt ve ansiklopedide kaybolan Kürtler''
Bu aralar Saraybosna Film Festivali’nde gösterilen “Hep 33 yaşında” adlı belgeselle yeniden gündeme gelen 44 ciltlik İsl..
2020'de dünyayı bekleyen çatışma alanları
2020 yılında çeşitli düzeylerde 30 kadar çatışmanın ortaya çıkması veya mevcut çatışmalarda gerginliğin tırmanması olası..
Çözüm Sürecini başlatmanın zamanı...
PKK ve bileşenleri barışa ihanet ettiler. Çözüm Süreci’ni akamete uğrattılar. Ama bizim işimizi kolaylaştıracak muhatapl..
PKK deyince aklımıza ne gelmeli?
Düşünebiliyor musunuz? Yüz yıllık bir zaman ölçeğinde sırf şapka takmadığı için insanları öldüren, kılık kıyafetinden öt..
Yüksekdağ'ın (Kemalizm) Demirtaş'a (Apoizm) getirdiği yasaklar
''Yüzde 2’yi dahi bulamayan Türk solu, kemik yüzde 6-7’ye sahip Kürt solu... Ancak 2500 kadar oya sahip ESP’nin Genel Ba..
İslamcı Türklere göre 'Anadolu' neresidir?
Uzunca bir süredir İslamcı Kürtlerin refleksleri sorgulanıyor. Onların neden sessiz kaldığı ya da neden sahaya çıkmadığı..
Diktatörleri Öldürmeden Önce!
Birlikte yaşamayı beceremezsek ayağımıza çelme takılacak ve düştüğümüz çamurda hiçbir etnik farklılığımız kalmayıncaya k..
Kürt Sorununda İslamcı Dil Geliştir/eme/mek
Bir soruna çözüm bulma gayreti o sorunu öncelikle hak ve adalet ekseninde tahlil etmek adını koymak ve çözüm dilini geli..
Kemalizm tarafından devşirilen Mankurtlar Kürtleri tükenişe sürüklüyor
Eğer ilan ettiğin özerkliği, özerk dediğin bölgedeki canları, tarihi eserleri koruyamayacaksan, üstelik halkın evlerini ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI