erotik shop
Bugun...

"yeni-dunya" İLE İLGİLİ HABERLER

Suudi Arabistan niçin yeni jeopolitik oluşumların merkezi haline geldi?
Eskilerde ABD ile Sovyetler Birliği, günümüzde Rusya-ABD veya Çin-ABD arasındaki nükleer silahlar ve silahsızlanma görüş..
Babacan ve Davutoğlu: Farklar, Benzerlikler ve Beklentiler
Yeni yılda iç siyasette en önemli beklenti, şüphe yok ki, sahaya inecek yeni oyuncular. Bu oyuncuların ilk performanslar..
Modern tüketim toplumunda kadın bedeninin metalaşması
Tarih boyunca disipline edilmeye çalışılan özellikle kadın bedeni, tüketim toplumunda en çok tüketilen nesne haline dönü..
Kürtlerin kendilerine hainlik etme sendromu bitiyor mu ?
HDP’nin oy kaybı ve Ak Partinin Kürtlerden gördüğü destek anlamlı bir dönüşün, bir dönüş sürecinin göstergesidir. Fakat ..
İslam, işi ehline veriniz diyerek hasım kültürünün önüne set çekmişti
İşler liyakat ehline verilmediğinde dış güçlere, komplo teorilerine filan ihtiyaç kalmaz. Kifayetsiz muhterisler takımı..
Çivisi Çıkmış Dünya'da 'Uygarlık Krizi'
Maalouf'a göre tarihin hiçbir döneminde olmadığı kadar aşırı bir fanatizm ve hoşgörüsüzlüğün yaygınlaşmış olması; Yabanc..
Büyüyor hüznümüzden koca koca ağaçlar
Ama biz gelin yine de umudu dik ve diri tutalım, zalimler bizi en çok umutsuzluğu yayarak çökertmek istiyorlar çünkü. Ha..
Ali Bayramoğlu: Siyasete dönün...
Yeni Şafak Yazarı Ali Bayramoğlu, bugünkü yazısında çatışmalar neticesinde kabaran faturayı ele alırken, sürecin kontrol..
Benim Dünya Görüşüm: Tevhid
Benim görüşüm ve tevhidi dünya görüşünden amacım, bütün dünyanın, dünya ve ahirete, fizik ve fizikötesine, madde ve mana..
Ak Parti merkez sağa çekiliyor
Ak Parti’nin kurucularından olan Yeni Şafak yazarı Ayşe Böhürler, “İç buhran gönüllüsü olmaya heves etmek” başlıklı yazı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI